Facebook Twitter Goldenline Google plus Youtube
Jesteś tutaj: Egzaminy na aplikacje » Aktualności
201407 1+1

Aktualności - Egzaminy na aplikacje

Egzaminy na aplikacje prawnicze - liczba zgłoszeń

W dniu 27 września 2014 r. zostaną przeprowadzone państwowe egzaminy wstępne na aplikacje prawnicze: adwokacką, radcowską i notarialną oraz egzamin konkursowy na aplikację komorniczą.
Więcej…

Wykaz tytułów aktów prawnych na egzamin konkursowy na aplikację komorniczą w 2014 r.

Poniższy wykaz tytułów aktów prawnych stanowić będzie podstawę opracowania pytań testowych na egzamin konkursowy na aplikację komorniczą w 2014 r.
Więcej…

Egzaminy wstępne na aplikacje: adwokacką, radcowską, notarialną, komorniczą

Minister Sprawiedliwości wyznaczył termin egzaminów wstępnych na aplikacje adwokacką, radcowską, notarialną oraz egzamin konkursowy na aplikację komorniczą na dzień 27 września 2014 r. (sobota) na godz. 11.00.
Więcej…

Wykaz tytułów aktów prawnych na egzamin wstępny na aplikację notarialną w 2014 r.

Dla osób przystępujących w br. do egzaminu wstępnego na aplikację notarialną podano tytuły aktów prawnych, które stanowić będą podstawę opracowania pytań testowych.
Więcej…

Wykaz tytułów aktów prawnych na egzamin wstępny na aplikację adwokacką i radcowską w 2014 r.

Przewodniczący zespołu do przygotowania pytań testowych na egzamin wstępny dla kandydatów na aplikantów adwokackich i radcowskich podał do publicznej wiadomości wykaz tytułów aktów prawnych, z których wybrane stanowić będą podstawę opracowania pytań testowych na egzamin wstępny na aplikację adwokacką i radcowską w 2014 r.
Więcej…

Kazusy w e-katedrze – nowość!

Autorskie kazusy LexisNexis są już dostępne online w serwisie e-katedra. W nowej ofercie znajdziecie 189 kazusów z prawa cywilnego, karnego i handlowego.
Więcej…

Termin egzaminów wstępnych na aplikacje w 2014 r.

Minister sprawiedliwości podał termin przeprowadzenia egzaminów wstępnych na aplikację adwokacką, radcowską, notarialną oraz egzaminu konkursowego na aplikację komorniczą w 2014 r.
Więcej…

Testy z egzaminów na aplikacje 2013 – za darmo na e-katedrze

Sprawdź, czy dostałbyś się na aplikację.
Więcej…

Pierwszy etap egzaminu wstępnego na aplikację ogólną zakończony

8 października osoby chcące szkolić się na aplikacji ogólnej przystąpiły do pierwszego etapu egzaminu wstępnego. Do rozwiązywania testu podeszło 1521 osób. Do drugiego etapu przeszło jedynie 370 osób.
Więcej…

Wstępne wyniki egzaminów na aplikacje prawnicze

Do tegorocznych egzaminów wstępnych na aplikacje: adwokacką, radcowską, notarialną oraz do egzaminu konkursowego na aplikację komornicką przeprowadzonych 28 września przystąpiło łącznie ok. 10 700 osób. Według wstępnych wyników około 5400 osób uzyskało pozytywne wyniki.
Więcej…
Strona 1 z 8
Copyright © 2010 - 2014 LexisNexis Polska Sp. z o.o. Al. Jerozolimskie 181, 02-222 Warszawa