Facebook Twitter
Jesteś tutaj: Egzaminy na aplikacje » Aktualności

Aktualności - Egzaminy na aplikacje

Termin przeprowadzenia egzaminów wstępnych na aplikacje

Minister sprawiedliwości wskazał termin przeprowadzenia egzaminów wstępnych na aplikację adwokacką, radcowską, notarialną oraz egzaminu konkursowego na aplikację komorniczą na rok 2015.
Więcej…

Już po pierwszym etapie egzaminu wstępnego na aplikację ogólną

Pierwszy etap egzaminu wstępnego na aplikację ogólną odbył się 7 października w Warszawie. Przystąpiło do niego 1617 osób, z których 385 przeszło do drugiego etapu. 28 października zmierzą się z kazusami z prawa prywatnego, publicznego i karnego.
Więcej…

Wstępne wyniki egzaminów na aplikacje prawnicze oraz testy, w oparciu o które egzaminy zostały przeprowadzone

Kandydaci na aplikantów zdawali egzaminy wstępne na aplikacje: adwokacką, radcowską, notarialną oraz egzamin konkursowy na aplikację komorniczą 27 września br. Do egzaminów przystąpiło łącznie ok. 9 770 osób, z których zdało ok. 4 800.
Więcej…

Egzaminy wstępne na aplikacje prawnicze już jutro

27 września 2014 r. w 24 miastach w Polsce zostaną przeprowadzone państwowe egzaminy wstępne na aplikacje prawnicze: adwokacką, radcowską i notarialną oraz państwowy egzamin konkursowy na aplikację komorniczą.
Więcej…

Egzaminy na aplikacje prawnicze - liczba zgłoszeń

W dniu 27 września 2014 r. zostaną przeprowadzone państwowe egzaminy wstępne na aplikacje prawnicze: adwokacką, radcowską i notarialną oraz egzamin konkursowy na aplikację komorniczą.
Więcej…

Wykaz tytułów aktów prawnych na egzamin konkursowy na aplikację komorniczą w 2014 r.

Poniższy wykaz tytułów aktów prawnych stanowić będzie podstawę opracowania pytań testowych na egzamin konkursowy na aplikację komorniczą w 2014 r.
Więcej…

Egzaminy wstępne na aplikacje: adwokacką, radcowską, notarialną, komorniczą

Minister Sprawiedliwości wyznaczył termin egzaminów wstępnych na aplikacje adwokacką, radcowską, notarialną oraz egzamin konkursowy na aplikację komorniczą na dzień 27 września 2014 r. (sobota) na godz. 11.00.
Więcej…

Wykaz tytułów aktów prawnych na egzamin wstępny na aplikację notarialną w 2014 r.

Dla osób przystępujących w br. do egzaminu wstępnego na aplikację notarialną podano tytuły aktów prawnych, które stanowić będą podstawę opracowania pytań testowych.
Więcej…

Wykaz tytułów aktów prawnych na egzamin wstępny na aplikację adwokacką i radcowską w 2014 r.

Przewodniczący zespołu do przygotowania pytań testowych na egzamin wstępny dla kandydatów na aplikantów adwokackich i radcowskich podał do publicznej wiadomości wykaz tytułów aktów prawnych, z których wybrane stanowić będą podstawę opracowania pytań testowych na egzamin wstępny na aplikację adwokacką i radcowską w 2014 r.
Więcej…

Kazusy w e-katedrze – nowość!

Autorskie kazusy LexisNexis są już dostępne online w serwisie e-katedra. W nowej ofercie znajdziecie 189 kazusów z prawa cywilnego, karnego i handlowego.
Więcej…
Strona 1 z 9
Copyright © 2010 - 2014 Wolters Kluwer, ul. Przyokopowa 33, 01-208 Warszawa