LEX Student Prawa

LEX Student Prawa gwarantuje bezpłatny dostęp do niezbędnej na studiach bazy aktów prawnych, orzeczeń i bibliografii prawniczej. Nowy, intuicyjny interfejs i ciągła aktualizacja treści gwarantuje, że zawsze będziesz przygotowany.

Dowiedz się więcej

lex-dla-aplikanta

Niezbędnik każdego Aplikanta

LEX dla Aplikanta Plus to potężna baza aktów prawnych, orzeczeń i bibliografii PAN, wzbogacona nie tylko przez komplet ponad 1000 komentarzy Wolters Kluwer, ale także możliwość rozszerzenia bazy publikacji o wybrany dodatkowy moduł LEX Komentarze oraz moduł LEX Monografie zawierający dorobek piśmienniczy wydawnictwa LexisNexis. Uzyskaj dostęp do wiedzy czołowych przedstawicieli polskiej doktryny! Już wkrótce w produkcie znajdą się również kazusy stanowiące doskonałą pomoc w przygotowaniach do egzaminu.

sklep-aplikanta

Sklep prawniczy dla Aplikantów

Dedykowana aplikantom strefa księgarni Profinfo to nie tylko wyselekcjonowana oferta najlepszych publikacji autorstwa czołowych przedstawicieli doktryny, ale specjalne ceny dla adeptów prawa, szybkie promocje, darmowa dostawa i raty zero procent. Cała wiedza potrzebna do egzaminu w zasięgu jednego kliknięcia!

lex-student

Najlepsze narzędzie Studenta Prawa

LEX Student Prawa to nie tylko bezpłatny dostęp do niezbędnej na studiach bazy aktów prawnych, orzeczeń i bibliografii prawniczej, ale też treści przygotowane specjalnie z myślą o przyszłych prawnikach - historyczne pomniki prawa (Kodeks Napoleona, BGB, ABGB i inne) oraz orzeczenia Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej (ECR). Wszystko to w nowym interfejsie, który można spersonalizować do własnych potrzeb.